Xerox zaprezentuje, jak łączyć świat realny i cyfrowy podczas Rema Days Warsaw

Xerox Polska, podczas 15. Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warszawa, zaprezentuje, w jaki sposób najnowsze, innowacyjne systemy druku – Xerox Iridesse i Versant 3100 – łączą świat realny oraz cyfrowy i pomagają klientom rozwijać się na rynku druku.

 W dniach 13-15 lutego odwiedzający RemaDays będą mogli zobaczyć jak prężnie działa branża reklamowa i poligraficzna. W ostatnim raporcie KPMG polski rynek poligraficzny zajął siódme miejsce w UE, a pierwsze w Europie Środkowo-Wschodniej. Analitycy przewidują dalszy wzrost w tempie 4,4% rocznie.

– Sektor druku ciągle się zmienia, szczególnie w kwestii podejścia biznesowego. Klienci są coraz bardziej wyspecjalizowani i świadomi, zwracają uwagę nie tylko na cenę, ale też na wiele innych czynników, jak chociażby jakość druku, uszlachetnienia czy łatwość obsługi, na co w Xerox kładziemy bardzo duży nacisk. Na RemaDays zaprezentujemy dwa urządzenia, które odpowiadają na potrzeby klientów, a także wprowadzają nowy wymiar wydruku – podkreśla Stanisław Pieczara, Sales & Marketing Director GC & Indirect Business, Xerox.

 

Efektywne wydruki dzięki cyfrowym uszlachetnieniom

 Xerox doskonale wyczuł potrzeby klientów i stworzył cyfrowe urządzenie produkcyjne Iridesse, które łączy druk oraz uszlachetniania w jednym procesie, zwiększając możliwości przetwarzania, a także zyski klientów. Jest to pierwsze urządzenie cyfrowe, które może drukować w CMYK i dodatkowo posiada specjalne kolory, takie jak złoto, srebro, biel i przezroczystość łącząc je w jednym przebiegu z prędkością 120 stron A4 na minutę. Na stoisku Xerox, na targach RemaDays, zaprezentujemy unikalne efekty jakościowe oraz kolorystyczne, które można uzyskać stosując Iridesse.

 

Pełna automatyzacja i większa wydajność

 Xerox Versant 3100 jest drugim urządzeniem, które odwiedzający będą mogli zobaczyć na żywo. Maszyna gwarantuje doskonały standard jakości druku. Wyróżnia się wydajnością i możliwością optymalizacji pracy. Zautomatyzowane procesy oznaczają mniej makulatury, eliminując przestoje i szybkie przygotowanie operatora. Dzięki temu Versant pozwala na redukcję kosztów ogólnych, bez obniżania jakości i szybkości realizacji, niezależnie od rodzaju papieru oraz wielkości zamówienia, na co klienci zwracają szczególną uwagę.

15. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays z udziałem Xerox Polska odbędzie się w Warszawie w dniach 13-15 lutego 2019 r., Warsaw Expo Nadarzyn. Zapraszamy na stoisko M11, w hali F.