Xerox liderem w branży z nagrodami: od IDC MarketSpace i Keypoint Intelligence – Buyers Lab

Technologia, usługi, oprogramowanie i aplikacje Xerox zdobywają uznanie w branży. Firma została mianowana liderem przez IDC MarketSpace w dziedzinie druku kontraktowego i usług związanych z dokumentami. Xerox zdobył także nagrodę „Linia Oprogramowania Roku” przyznawaną przez Keypoint Intelligence – Buyers Lab.

– Oba te wyróżnienia potwierdzają pozytywny wpływ Xerox na sposób wykonywania pracy w najbardziej bezpieczny, zautomatyzowany i prosty sposób. Uhonorowanie za pracę, w którą wierzymy, jest niezwykle satysfakcjonujące i sprawia, że jeszcze większym wyzwaniem staje się bycie technologiczną potęgą, która nieustannie dostarcza innowacyjne oraz inteligentne rozwiązania – wyjaśnia Joanne Collins Smee, Dyrektor handlowa Xerox.

Lider kategorii MarketScape IDC z bogatym portfolio

Xerox został uznany za lidera w raporcie IDC MarketScape: Worldwide Contractual Print and Document Services Hardcopy 2018-2019 Vendor Assessment.

– Raport potwierdza długoletnią pozycję Xerox jako lidera na rynku oraz szerokie portfolio rozwiązań w zakresie oprogramowania i usług. Koncentracja na bezpieczeństwie i transformacji cyfrowej wyraźnie pomogła wyróżnić Xerox na tle konkurencji – dodaje Robert Palmer, Wiceprezes ds. badań w IDC Imaging, Printing, and Document Solutions Group.

W raporcie IDC MarketScape zauważono, że „Xerox dąży do dostarczenia czegoś więcej niż tylko rozwiązań w zakresie druku, oferując kompleksowe zarządzanie całą infrastrukturą biurowego obiegu dokumentów”. Inne mocne strony odnotowane w raporcie to oferta Xerox w zakresie bezpieczeństwa, globalny model dostarczania usług, elastyczność i skalowalność zarządzania drukiem oraz doświadczenie na rynku.

Aplikacje drukarek napędzają „Linię Oprogramowania Roku”

Już po raz piąty Xerox zdobył prestiżową nagrodę „Linia Oprogramowania Roku” przyznawaną przez Keypoint Intelligence – Buyers Lab. Według analityków grupy, w zdobyciu nagrody pomogła szeroka gama aplikacji wielofunkcyjnych drukarek (MFP) Xerox, stworzonych przez firmę i jej partnerów.

Odnotowano również szereg rozwiązań do obrazowania dokumentów,
w tym Xerox’s Smart Workplace Assistant, DocuShare®, Workplace Suite, Easy Translator App oraz Xerox’s Workflow Automation Services.

– Obrazowanie dokumentów nadal ewoluuje, z naciskiem na aplikacje programowe, a ostatnio jeszcze silniej na aplikacje MFP. Nasza analiza pokazuje, że Xerox jest w czołówce tego ruchu dzięki strategii „Workplace Assistant” i bogatemu portfolio tradycyjnych aplikacji – Jamie Bsales, Dyrektor ds. analizy rozwiązań, Keypoint Intelligence – Buyers Lab.