Najnowszy skaner Xerox stawia na innowacyjne rozwiązania

6710 Skaner Xerox DocuMate® przyspiesza proces transformacji cyfrowej dzięki sterownikowi, obsługującemu wiele skanerów, podłączonych do tego samego komputera. Operatorzy mogą używać jednocześnie kilku urządzeń lub skanować na jednym podczas konfiguracji innych, dzięki czemu są w stanie zwiększyć liczbę stron skanowanych na godzinę.

DocuMate 6710 został zaprojektowany z myślą o branżach, w których duże ilości papieru są nadal na porządku dziennym – jak w systemie sądownictwa, dokumentacja w opiece zdrowotnej czy w systemie edukacji. Szybkość oraz zdolność obsługi papieru DocuMate 6710, umożliwiają operatorom łatwe i szybkie skanowanie partii, co jest szczególnie ważne w sytuacji, gdy czas oczekiwania na efekt końcowy pracy operatora jest kluczowy dla klienta.

W związku z umową licencyjną, dotyczącą znaków towarowych Xerox Corporation, DocuMate 6710 będzie produkowany i sprzedawany przez Visioneer, zgodnie ze standardami kontroli jakości Xerox.

 

Prędkości skanowania jak w reklamie

Na wysoką prędkość produkcji składa się wiele czynników jak: szybkość skanera oraz wewnętrznego przetwarzania obrazu, podłączony komputer i oprogramowanie używane do skanowania dokumentu. Urządzenie Xerox DocuMate 6710 z opcją 100 stron na minutę jest obsługiwane przez:Technologia Visioneer’s On-Board Acuity, zawierająca 15 algorytmów poprawy obrazu w skanerze. Procesowanie przetwarzania obrazu przebiega nawet szybciej niż prędkość, z jaką dane trafiają na komputer. Macierzyste połączenie USB 3.0 w celu przyśpieszenia komunikacji między skanerem a komputerem.Visioneer Acuity, które wykrywa i wykorzystuje dostępną pamięć i moc obliczeniową podłączonego komputera, aby upewnić się, że sam komputer nie stanie się barierą.Cykl pracy wynoszący 35 000 stron dziennie i automatyczny podajnik dokumentów na 300 arkuszy.

 

DocuMate 6710 to inteligentna, długoterminowa inwestycja, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę, że równoległe skanowanie pozwala podwoić lub potroić wydajność w przystępnej cenie. Równoległe skanowanie pozwala na zwiększone osiągi, a w połączeniu z rzeczywistą prędkością produkcyjną DocuMate 6710 operatorzy zauważają znaczną poprawę dziennej wydajności – podkreśla Walt Thinfen, Prezes i Dyrektor Generalny Visioneer

 

Realny tryb pracy oraz integracja

DocuMate 6710 jest wyposażony w system OneTouch® firmy Visioneer z funkcją Acuity, umożliwiający operatorom definiowanie etapów od skanowania po integrację z nośnikiem docelowym. Użytkownicy mogą zdefiniować do 90 różnych zadań i uruchamiać je bezpośrednio z panelu sterowania skanera, a zadania te mogą być uruchamiane jednocześnie na jednym komputerze z równoległym skanowaniem. Po zeskanowaniu dokument dociera do miejsca docelowego, przy czym Visioneer TWAIN DriverPLUS z Acuity zapewnia dokładną integrację z nośnikiem docelowym lub aplikacją IT.