Szczęśliwa 13 – Xerox podsumowuje sezon nagród

Kolejne urządzenia z serii VersaLink i AltaLink zostały nagrodzone przez BLI. W ostatnim czasie aż 13 urządzeń firmy zdobyło wyróżnienie ośrodka.

Urządzenia Xerox pełnią w biurach funkcję inteligentnych asystentów biurowych. Sprawdzają się szczególnie w środowisku sektora MŚP, ale znajdują zastosowanie także w środowisku korporacyjnym. Urządzenia zwiększają produktywność i zmniejszają koszty funkcjonowanie biura, w którym pracuje od kilku, kilkunastu, aż do kilkudziesięciu osób.

Jury podzieliło nagrody według wielkości grup roboczych, w których urządzenia najlepiej funkcjonują. Wszystkie zostały wyposażone w technologię ConnectKey 2017, która usprawnia przepływ pracy w biurze.

Do nagrodzonych wcześniej modeli dołączyły:

  • Seria Xerox VersaLink B600 – w kategorii „Wyróżniająca się drukarka do pracy w dużych grupach roboczych”
  • Seria Xerox VersaLink B605 – w kategorii „Wyróżniające się urządzenie wielofunkcyjne do pracy w dużych grupach roboczych”
  • Seria Xerox VersaLink C500 Series – w kategorii „Wyróżniająca się drukarka kolorowa do pracy w średnich grupach roboczych”
  • Seria Xerox VersaLink C505 Series – w kategorii „Wyróżniająca się kolorowa drukarka wielofunkcyjna do pracy w średnich grupach roboczych”
  • Seria Xerox VersaLink C600 Series – w kategorii „Wyróżniająca się kolorowa drukarka do pracy w dużych grupach roboczych”
  • Seria Xerox VersaLink C7000 Series – w kategorii „Wyróżniająca się kolorowa drukarka A3 do pracy w średnich grupach roboczych”

Wśród dotychczasowych nagrodzonych modeli znalazły się urządzenia z serii Xerox VersaLink B7025 i B7025, C7020 I C7025, AltaLink C8045, C8055 i C8070.

Nagrody Keypoint Intelligence – Buyers Lab’s Pick Awards są przyznawane produktom, które przeszły serię wymagających testów, a przez doświadczonych techników i analityków zostały uznane „Best in Class”. W ten sposób Buyers Lab dostarcza rynkowi wiarygodnych informacji i danych od ponad 50 lat.

Więcej informacji znajduje się pod linkiem.