Złota seria nagród dla Xerox: producent doceniony przez BLI

Buyers Lab Intelligence wyróżniło urządzenia z serii AltaLink i VersaLink. Docenione maszyny podzielono na kategorie uzależnione od liczby stron drukowanych na minutę.

Wyróżnione urządzenia to: Xerox AltaLink C8045, C8055, C8070 i Xerox VersaLink B7025, B7035, C7020 i C7025. Przedstawiciele BLI podkreślają wspólną dla wszystkich urządzeń prostotę użytkowania. Wszystkie urządzenia wielofunkcyjne doceniono także za szybkość pracy i funkcje przyjazne użytkownikowi.

  • Seria AltaLink C8000 przykuła uwagę efektywnością wykonywania skanów, a także łatwym dostępem do aplikacji Xerox App Gallery, które usprawnią biurową pracę.
  • Seria VersaLink B700 uznano za ofertę pozwalającą w największym stopniu pracować w trybie druku mobilnego. Doceniono również wyjątkowy panel dotykowy, usprawniający szybkie i bezproblemowe wydawanie poleceń.
  • Seria VersaLink C7000 wyróżniono za łatwość obsługi i wyjątkowo łatwy do skonfigurowania panel dotykowy. Jury zwróciło też uwagę na funkcje ułatwiające zarządzenia flotą urządzeń drukujących.

Nagrody Keypoint Intelligence – Buyers Lab’s Pick Awards są przyznawane produktom, które przeszły serię wymagających testów, a przez doświadczonych techników i analityków zostały uznane „Best in Class”. W ten sposób Buyers Lab dostarcza rynkowi wiarygodnych informacji i danych od ponad 50 lat.