Promocja gotówkowa Xerox

Xerox proponuje Partnerom promocję, dzięki której zyskają również ich klienci. Kupując urządzenia z oferty i oddając na recycling sprzęt określonych producentów odbiorą nawet kilkaset złotych zwrotu.

Promocja Trade-In Xerox to szansa na szybkie pozbycie się starego urządzenia drukującego, zakup nowego i uzyskanie zwrotu w wysokości nawet do 670 zł. Oferta czeka na klientów Partnerów Xerox, którzy zdecydują się na zakup urządzeń z nowej rodziny VersaLink (VersaLink B400, VersaLink B405, VersaLink C400 lub VersaLink C405). To urządzenia wchodzące w skład odświeżonego portfolio firmy, które sprawdzą się w biurach zatrudniających od kilku do kilkunastu pracowników. Technologia ConnectKey, w którą wyposażono wszystkie urządzenia dostępne w ofercie Trade-In, sprawi, że użytkownicy sprzętu będą mieli dostęp do funkcjonalności przyspieszających czynności administracyjne, zachowując jednocześnie ich pełne bezpieczeństwo.

Jak podkreślają przedstawiciele Xerox, klienci, którzy skorzystają z oferty promocyjnej Partnerów Xerox, zyskają dostęp do wbudowanej funkcji optycznego rozpoznawania znaków OCR (standardową dla serii VersaLink) oraz możliwość korzystania z największej gamy narzędzi dedykowanych do współpracy z urządzeniami mobilnymi.

Promocja jest skierowana do klientów Partnerów, którzy w dniach 8 lutego – 31 marca 2018 r. kupią urządzenie Xerox z rodziny VersaLink (VersaLink B400, VersaLink B405, VersaLink C400 lub VersaLink C405), a następnie, w ciągu 30 dni od zakupu, potwierdzą udział w promocji i zarejestrują urządzenie na stronie http://offers.external.xerox.com/cti-registration-po.html oraz prześlą skan zakupu na adres xerox@xerox.pl (rejestracjia i przesłanie skanu musi nastąpić maksymalnie do końca kwietnia 2018 r.). Do wzięcia udziału w promocji konieczna jest także rejestracja zakupionego urządzenia (w imieniu klienta dokonuje jej Partner) na stronie internetowej podanej przez organizatora.

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest dokonanie zakupu sprzętu w ramach autoryzowanej sieci dystrybucyjnej Xerox na terenie Polski i przekazanie organizatorowi starego sprzętu określonych producentów w celach recyclingowych.

Regulamin promocji i formularz rejestracyjny produktów znajdują się pod tym linkiem.

Więcej informacji na temat samej promocji znajduje się tutaj.