Xerox VersaLink idealny dla biznesu

Urządzenia z serii VersaLink C7000  zwiększą produktywność środowiska biurowego dzięki połączeniu z chmurą, gotowości do pracy z urządzeniami mobilnymi i łatwym opcjom personalizacji. Wszystko to za sprawą technologii Xerox ConnectKey® 2017.   

Technologia ConnectKey® – biurowy ekosystem

Innowacyjna technologia Xerox® ConnectKey® 2017 to ekosystem współczesnego środowiska biurowego. Zapewnia łączność z chmurą, urządzeniami mobilnymi, a także dostęp do aplikacji, które pomogą spersonalizować sposób wykonywania zadań. Producent zadbał także o zagwarantowanie wielu poziomów bezpieczeństwa. Dzięki temu urządzenia Xerox eliminują potencjalne zagrożenia, a nawet wyprzedzają wymagania ustawowe w kwestii ochrony danych.

Natychmiastowe działanie, oszczędność czasu i zwiększone bezpieczeństwo

Urządzenia wielofunkcyjne C7020, C7025 i C7030 są tak zaprojektowane, żeby działać od momentu rozpakowania pudełka. Nie wymagają wsparcia informatyka, dzięki kreatorom instalacji. Mają zaprojektowany od nowa mechanizm drukujący z wykorzystaniem technologii HQ LED i oferujący bezkonkurencyjną w swojej klasie rzeczywistą rozdzielczość druku 2400×1200 dpi. A dzięki mniejszej ilości ruchomych część, nowe rozwiązanie jest bardziej niezawodne.

Linia VersaLink została wyposażona w opracowane przez Xerox rozwiązania, które pomogą oszczędzić czas, przyspieszą dystrybucję materiałów i zwiększą efektywność procedur. Ułatwią też archiwizowanie, odszukiwanie i systematyzowanie dokumentów (dzięki wbudowanej funkcji optycznego rozpoznawania znaków OCR o wysokiej skuteczności).

Bardzo dużo uwagi poświęcono panelowi dotykowemu urządzenia. Ma on przypominać znany użytkownikom ekran smartfonu i tabletu, ale został tak zoptymalizowany, aby pracować w urządzeniu wielofunkcyjnym. Duże, czytelne ikony, możliwość wyłączania zbędnych funkcji,  projektowania własnych funkcji wysyłających dokument w wiele miejsc po naciśnięciu jednego przycisku ułatwia pracę i drastycznie skraca czas spędzony przy urządzeniu.

Połączenie z chmurą i praca mobilna

Urządzenia Xerox VersaLink mają preinstalowane funkcje współpracy z najpopularniejszymi usługami chmurowymi takimi jak Dropbox, Google Drive, One Drive. Użytkownicy mogą w prosty sposób skanować dokumenty do wybranego folderu chmurowego a także drukować swoje dokumenty tam przechowywane. Jedną z najbardziej zaawansowanych funkcji korzystających z chmury jest Xerox Easy Translator, który automatycznie tłumaczy skanowane dokumenty na i z 44 języków.

Xerox od wielu lat jest liderem w dziedzinie druku mobilnego. Dlatego współtworzona  technologia druku mobilnego Mopria dla systemu Android jest wbudowana w każde urządzenie Xerox VersaLink. Dzięki niej smartfon automatycznie wyszukuje dostępne zgodne urządzenia i pozwala ustawić parametry druku. Oprócz Moprii urządzenia Xerox posiadają funkcję Apple AirPrint oraz PrintByXerox do wydruków za pomocą maila oraz są zgodne z nagradzanym 4 lata z rzędu profesjonalnym systemem Xerox Print Management and Mobility Suite.

Więcej informacji znajduje się na stronach:

www.xerox.com i www.connectkey.com