Nowe urządzenia Xerox z jeszcze większym potencjałem

12 i 14 września w Warszawie i Krakowie odbył się kolejny cykl spotkań Xerox „Prezentacja nowych urządzeń Xerox”, których celem była prezentacja nowego portfolio firmy. Podczas wydarzeń eksperci Xerox pokazali między innymi sposoby optymalizacji środowiska wydruku oraz zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa.   

Wprowadzenie na rynek nowych maszyn jednej z największych firm technologicznych było również doskonałym pretekstem do omówienia tego, jak zmienia się oferta Xerox oraz jak najnowsza technologia Xerox ConnectKey pozwala zoptymalizować środowisko wydruku. Dodatkowo, Partnerzy mogli dowiedzieć się, jak zintegrować środowisko wydruku z „chmurą” oraz jak przy pomocy prostych metod zwiększyć wydajność i ograniczyć koszty w typowym biurze.

W Xerox stawiamy na komfort pracy użytkowników i ich mobilność. Dodatkowo przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa danych, a nasza propozycja zaawansowanych usług dla Partnerów Xerox (Xerox Partner Print Services) pozwala im proaktywnie adresować potrzeby ich klientów, unikać przestojów w pracy oraz sprawnie kontrolować koszty związane z drukiem w ramach całej organizacji – komentuje Dagmara Pomirska, Business Office Manager.

Ścisła współpraca z Partnerami handlowymi to priorytet Xerox w globalnej strategii firmy. Zakłada ona na najbliższe kwartały intensyfikację działań z Partnerami w obszarze pozyskiwania nowych klientów od marek konkurencyjnych, a nowe portfolio produktowe oraz Xerox Partner Plus Program ma być według producenta skutecznym narzędziem wspierającym realizację tych założeń.

 

Technologia Xerox ConnectKey – podstawa kompletnego ekosystemu produktywności

Jednym z głównych tematów spotkania była najnowsza technologia Xerox ConnectKey, która dzięki spójnej obsłudze wielu urządzeń, łączności komórkowej i z chmurą oraz rosnącej bibliotece aplikacji zwiększających funkcjonalność praca stanie się szybsza i bardziej funkcjonalna.

 

Intuicyjne środowisko pracy użytkownika

Całkowicie nowy i równocześnie bardzo dobrze znany sposób interakcji. Środowisko pracy zbliżone do tabletu z kontrolkami ekranu dotykowego opartego na gestach i możliwością łatwego dostosowywania.

Gotowość do obsługi urządzeń mobilnych i chmury

Natychmiastowa łączność z chmurą i urządzeniami mobilnymi z poziomu interfejsu użytkownika, z dostępem do fabrycznych usług w chmurze, które pozwalają na pracę w wybranym miejscu i czasie oraz w ulubiony sposób.

Wzorowe zabezpieczenia

Wielopoziomowa ochrona dokumentów i danych, która zabezpiecza i eliminuje pojawiające się zagrożenia oraz spełnia, a często wyprzedza, wymagania ustawowe. Zabezpieczenia zgodne są ze standardami Ministerstwa Obrony Stanów Zjednoczonych.

Usługi nowej generacji

Wydajniejsza praca i efektywniejsze zarządzanie zasobami, łatwa integracja
z usługami zarządzania drukiem Xerox® umożliwiająca zdalne monitorowanie świadczenia usług i materiałów eksploatacyjnych oraz zdalna konfiguracja, która pozwala na jeszcze skuteczniejsze oszczędzanie czasu.

Portal do nowych możliwości

Błyskawiczne zwiększanie możliwości dzięki dostępowi do galerii Xerox App Gallery oferującej aplikacje służące do optymalizacji cyfrowych procedur służbowych. Zamawianie w sieci naszych partnerów projektów innowacyjnych rozwiązań dla firmy.