Największa premiera produktowa w historii Xerox: nowe technologie i zmiana sposobu pracy

Technologia ConnectKey zmienia urządzenia biurowe w inteligentnych asystentów pracy

Xerox, firma-innowator technologiczny, wprowadza rewolucyjną zmianę. Dzięki premierze 29 urządzeń wyposażonych w technologię ConnectKey®, na rynek wchodzą drukarki i urządzenia wielofunkcyjne z prostymi, bezpiecznymi i szybko działającymi funkcjonalnościami, z dostępem do chmury i aplikacji zwiększających produktywność.

 

Nowa technologia ConnectKey zmienia tradycyjne urządzenie drukujące w inteligentnego asystenta biurowego. Spersonalizowany przepływ pracy, dostęp do chmury za pomocą jednego tylko kliknięcia i wielowarstwowe systemy zabezpieczeń ułatwią drukowanie, kopiowanie i faksowanie.

Oferta Xerox zawiera produkty różnych rozmiarów, prędkości i oferujące różne możliwości operacyjne, które odpowiadają potrzebom zarówno małych i średnich przedsiębiorstwom, jak i wielkich organizacji.

Rozumiemy zmiany zachodzące w każdym środowisku pracy – mówi Jeff Jacobson, CEO Xerox. – W tej chwili ludzie nie pracują już używając ekranów komputerów, ponieważ posługują się urządzeniami mobilnymi. Ten ruch spersonalizował sposób wykonywania obowiązków. Mieliśmy to na uwadze tworząc portfolio urządzeń silnie związanych z technologiami mobilnymi i chmurowymi.

Nowe produkty Xerox będą dystrybuowane w ramach linii Xerox VersaLink® i Xerox AltaLink®. Seria VersaLink, zaprojektowana do użytkowania przez niewielkie lub niepracujące w jednym pomieszczeniu zespoły biurowe, składa się z 19 drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Seria AltaLink zawiera z kolei 10 urządzeń wielofunkcyjnych dla większych grup roboczych lub zespołów drukujących znaczne ilości dokumentów. Wyróżniki produktów to:

  • Usprawniony proces biznesowy – dostępne od razu lub stworzone przez Partnerów, wbudowane aplikacje dostępne w Xerox App Gallery pomagają organizacjom zaprojektować proces przepływu pracy. Pozwoli to skrócić czas poświęcony uzupełnianiu danych pacjentów, zarządzaniu kontraktami nieruchomościowymi czy fakturowaniu.
  • Najlepsze user experience – lata badań pozwoliły wyposażyć nowe 29 urządzeń Xerox w elastyczny, przypominający tablet interface. Jego personalizacja pozwala na dostosowanie się do różnych potrzeb zarówno całych grup, jak i pojedynczych pracowników.
  • Gotowość do pracy mobilnej i z chmurowego repozytorium – informacje mogą przepływać z urządzeń do chmurowych repozytoriów typu Dropbox, Office 365 czy Google Drive. Pracownicy zdalni mogą drukować bez konieczności fizycznego połączenia z siecią z każdego urządzenia.
  • Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojego urządzenia – technologia ConnectKey zapewnia całościowa ochronę składowych systemu i jego potencjalnych słabych punktów. Oferuje ochronę przed nieautoryzowanym dostępem, utrzymuje tajność komunikacji, a także szyfruje i nadpisuje obrazy, analizuje próby dostępu i chroni dane oraz urządzenia przed atakami.

Dzięki współpracy z liderami branżowymi w dziedzinie bezpieczeństwa sieci, urządzenia wyposażone w technologię ConnectKey oferują wyższy stopień zabezpieczenia. Urządzenia wielofunkcyjne AltaLink zostały także wyposażone w dodatkowe filtry ochronne dzięki partnerstwu z McAfee.

Z punktu widzenia użytkownika: Xerox ConnectKey doceniony przez globalnego gracza

CLIMAX to międzynarodowa firma produkująca sprzęt dla klientów przemysłu naftowego i gazowego, wydobywczego, budowlanego, elektroenergetycznego, stoczniowego i transportowego. Firma skorzystała z rozwiązań Xerox, ponieważ jej pracownicy potrzebowali prostych, bezpiecznych i dostępnych od zaraz cyfrowych form drukowania, dzielenia się dokumentami i ich przechowywania.

Urządzenia Xerox VersaLink C405 świetnie sprawdzają się w naszym mobilnym środowisku pracy, które wymaga również zagwarantowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa – komentuje David Richardson, administrator sieci CLIMAX. – Nasi inżynierowie pracują jedynie przy najbardziej skomplikowanych operacjach produkcyjnych lub naprawczych, dlatego nie do przecenienia jest sprawny przepływ pracy i dokumentów.