Nagroda Buyers Laboratory wędruje do Xerox

Buyers Labratory – niezależny ośrodek badający ofertę producentów z zakresu zarządzania drukiem i dokumentami oraz przetwarzania obrazów – przyznał nagrody Winter 2017 Pick. Jedna z nich powędrowała do Xerox za urządzenia WorkCentre 3335 i WorkCentre 3345.

Urządzenia Xerox to zdaniem jury najlepszy wybór do pracy w, odpowiednio, małych i średnich zespołach biurowych. Jury doceniło łatwość i intuicyjność obsługi WorkCentre 3335 i 3345 oraz elastyczny dobór dodatkowych funkcjonalności. Do wyboru przekonały ponadto: możliwość drukowania mobilnego czy łatwe w obsłudze sterowniki drukowania.

Oba urządzenia wielofunkcyjne, oferujące intuicyjny panel dotykowy, wyposażono w szereg narzędzi ułatwiających działania administracyjne i pomagające usystematyzować obieg dokumentów w firmie. Sprzęt umożliwia też drukowanie mobilne, wspierane przez Apple AirPrint i Google Cloud Print. Jury doceniło także rozwiązania proekologiczne, dzięki którym zredukowano całkowity koszt posiadania sprzętu (TCO – total cost of ownership).

Winter 2017 Pick to kolejna nagroda przyznana przez Buyers Lab produktom Xerox. W poprzednich latach ośrodek docenił już technologię ConnectKey i aplikację Xerox Easy Translator Service, które nagrodzono za wyjątkowe osiągnięcia w dostarczaniu innowacji (Outstanding Achievement in Innovation).

O Buyers Laboratory LLC

Buyers Laboratory LLC (BLI) jest wiodącym, niezależnym ośrodkiem analitycznym z zakresu przetwarzania obrazów i zarządzania dokumentami. Od ponad 50 lat konsumenci polegają na jego ekspertyzie, dokonując przemyślanych decyzji zakupowych. Ośrodek ten jest również źródłem wiedzy, wskazówek dotyczących rozwoju produktów, wsparcia marketingowego i kanałów partnerskich dla przedstawicieli branży. Buyers Lab oferuje m.in. usługi konsultingowe, dzięki którym producenci mogą proponować swoim klientom jeszcze lepszą ofertę.