Xerox doceniony przez PCWorld

Xerox WorkCentre 6515 to zdaniem redaktorów pisma branżowego PCWorld sprzęt biurowy, który nie ma sobie równych. Premierowy produkt zdobył tytuł „Najlepszego zakupu” w teście urządzeń drukujących w kolorze dla sektora MŚP, w numerze 1/2017 czasopisma.

W rankingu urządzenie Xerox zdobyło 9.2/10 punktów. Redakcja zwróciła uwagę na stosunek ceny WorkCentre 6515 do jego wydajności. Największymi zaletami okazały się: szybka praca, jakość wydruków czy prosta obsługa.

Urządzenie zostało poddane testom szybkości drukowania (w trybie monochromatycznym i kolorze) i kopiowania. Szczególne zainteresowanie wzbudził mechanizm drukujący w rzeczywistej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi, dzięki któremu do drukowania ulotek czy folderów reklamowych nie trzeba będzie angażować zewnętrznych drukarni. Doceniono również kompatybilność z technologiami drukowania w chmurze: Apple AirPrint, Google Cloud Print i współpracę z urządzeniami przenośnymi (za pomocą Xerox Print Service Plug-in dla systemu Android).

Oprócz rozwiązań technologicznych, redakcja zwróciła uwagę na funkcjonalność samego produktu: umiejscowienie kaset do wkładania tonerów, które zainstalowano z przodu czy dogodne wyjmowanie zaciętej kartki papieru, bez konieczności obracania urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz w artykule PCWorld.