Nowy DocuMate 6440 – narzędzie do osiągnięcia cyfrowego sukcesu

Jak podaje ośrodek IDC1, co 24 miesiące cyfrowy świat powiększa się dwukrotnie. To powód, dla którego organizacje stają przed zadaniem znalezienia nowych sposobów zarządzania informacją – zarówno zapisaną na papierze, jak i umieszczoną w cyfrowych narzędziach. Aby pomóc biznesowi odpowiedzieć na to wyzwanie, Xerox wprowadził nowy DocuMate ® 6440, jedno z szybszych i najbardziej przyjaznych użytkownikowi urządzeń skanujących w swojej klasie. Zintegrowane oprogramowanie wspierające jeszcze lepsze przetwarzanie obrazów pozwala niewielkiemu skanerowi procesować nawet jedną stronę na sekundę, kierując ją do jednych z dziewięciu ustalonych wcześniej punktów docelowych – bez obniżenia jakości ostatecznego dokumentu.

– W miarę jak organizacje coraz pewniej wchodzą w świat cyfrowej transformacji, muszą pamiętać o konieczności zastosowania odpowiedniej technologii. Szczególnie wtedy, gdy dopiero rozpoczynają proces odchodzenia od papierowych dokumentów – komentuje Walt Thinfen, prezes i CEO Visioneer, firmy tworzącej i urynkawiającej skanery DocuMate 6440. Nowy DocuMate 6440 został wyposażony w funkcje, które poprawiają wydajność i zmieniają sposób, w jaki organizacje analizują i zarządzają informacjami kluczowymi z punktu widzenia ich biznesu – dodaje.

Zautomatyzowany przepływ pracy dzięki One Easy Touch DocuMate 6440 jest wspierany przez technologię Visioneer OneTouch ®, dzięki której dokumenty są skanowane na poczekaniu, za pomocą jednego przycisku, do praktycznie każdej aplikacji, folderu czy urządzenia. Dzięki współpracy z oprogramowaniem Acuity, które poprawia jakość skanowanego obrazu, urządzenie automatycznie udoskonala obrazy i umieszcza je w łatwym do przeszukania folderze PDF. Może on zostać połączony z e-mailem lub inną dostosowaną aplikacją internetową. Zarówno plastikowe dowody tożsamości, jak i papierowe dokumenty mogą zostać zeskanowane dzięki automatycznemu podajnikowi, który przyjmuje jednorazowo 80 stron. Nowy DocuMate skanuje nawet do 60 kolorowych, obustronnie zadrukowanych kartek papieru w ciągu minuty. To o 33% szybciej niż jego poprzednik. Wszechstronność połączona z zaawansowaną technologią przetwarzania papierowych dokumentów sprawia, że DocuMate 6440 jest idealnym rozwiązaniem dla sektorów: ochrony zdrowia, bankowości, edukacji, energetycznego, finansowego, rządowego i przetwórczego.