Xerox Polska z nowym BPO/BPS Business Development Managerem

Do zespołu Xerox Polska dołączył Dominik Łabiński – BPO/BPS Business Development Manager.

Dominik  Łabiński od początku kariery związany jest z branżą profesjonalnych usług w obszarze zarządzania dokumentami i informacją. Doświadczenie w sprzedaży zdobywał na stanowiskach wszelkich szczebli – od koordynatora sprzedaży, przez dyrektora ds. rozwoju biznesu, aż po dyrektora sprzedaży. Budował i zarządzał działami sprzedaży w polskich firmach, jak i międzynarodowych korporacjach w branży outsourcingowej.

Jest ekspertem w dziedzinie organizacji procesów biznesowych, łącząc kompetencje w zakresie konsultingu procesowego ze znajomością narzędzi systemowych wspierających zarządzanie procesami i informacją. Łącznie zrealizował kilkadziesiąt projektów dla największych firm, m.in. z branży telekomunikacyjnej, bankowej i ubezpieczeniowej. W trakcie swojej kariery uczestniczył w wielu zakończonych sukcesem  projektach: od kancelaryjnej obsługi korespondencji przez elektroniczne archiwum dokumentów, aż po wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów.

Do głównych obowiązków Dominika Łabińskiego należy projektowanie oraz sprzedaż rozwiązań związanych z kancelarią, przetwarzaniem korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz obiegiem dokumentów. Specjalista wesprze też codzienne działania zespołu i pomoże w aktywnym pozyskiwaniu nowych rynków i rozszerzaniu współpracy z dotychczasowymi klientami.

Usługi digitalizacji dokumentów i pozyskiwania danych to jeden z ważniejszych elementów optymalizacji zarządzania środowiskiem druku w firmach. Należą do nich m.in. kompleksowa obsługa kancelarii, rejestracja i zarządzanie dokumentacją papierową wewnątrz oraz na zewnątrz organizacji, centralizacja procesu dostaw materiałów biurowych czy archiwizacja dokumentacji papierowej. Odpowiednie wdrożenie tych rozwiązań pozwala na uzyskanie nawet do 30 proc. oszczędności kosztów operacyjnych ponoszonych w tym obszarze.