Xerox na Remadays 2016

Xerox pojawi się jako jeden z wystawców największych targów reklamy w Polsce. Podczas Remadays 2016 firma zaprezentuje systemy i urządzenia produkcyjne dla branży graficznej i poligraficznej.

Xerox zaprezentuje  dwa wszechstronne systemy produkcyjne z rodziny Versant: 80 i 2100 Press wyposażone w premierową funkcję druku na arkuszach o formacie 330x660mm, system produkcyjny C60/C70, a także Xerox Wide Format IJP 2000, będący najszybszym systemem druku wielkoformatowego. Zwiedzający stoisko Xerox będą mogli również poznać funkcjonalności drukarki Phaser 7800, oferującej pełen zestaw zaawansowanych funkcji niezbędnych w środowisku graficznym. Specjaliści Xerox zaprezentują również wszechstronne i sprawdzone w wielu Polskich firmach oprogramowanie do automatyzacji workflow Xerox FreeFlow Core.

Oprócz prezentacji produktów przedstawiciele Xerox doradzą jak wydajnie współpracować z klientami, podpowiedzą w jaki sposób przedstawić swoją ofertę, a także zwiększyć zysk i szybkość realizacji zleceń.

Stoisko wystawcy znajdzie się w tym roku w hali F na stanowisku P12.