Premiera wielofunkcyjnych urządzeń Xerox WorkCentre 5022 i 5024 na wzorowy początek roku szkolnego

Warszawa, 2 września 2014 r. 1 września na rynek trafiły dwa nowe urządzenia wielofunkcyjne od Xerox: WorkCentre 5022 i 5024. Ich niewielkie rozmiary i wielkie możliwości w zakresie druku do formatu A3 włącznie, kopiowania i skanowania w pełnym kolorze oraz opcjonalna funkcja faksu pomogą firmom zredukować koszty i zwiększyć wydajność. Wszystko to w przystępnych cenach.

Premierowe monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne Xerox WorkCentre, 5022 i 5024, to rozwiązania szyte na miarę firm, które cenią wysoką wydajność w przystępnej cenie. Każde z nich może zastąpić kilka dużych drukarek, skanerów i kopiarek. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że można je wkomponować nawet w niewielką przestrzeń biurową. Drukują na papierze do formatu A3 włącznie z prędkością 22 – 24 str./min, kopiują, zapewniają skanowanie w pełnym kolorze oraz funkcję faksu. Pojemność ich podajników papieru wynosi aż 1850 arkuszy, dzięki czemu każde z urządzeń może długo pracować bez przerw. Pierwsza strona dostarczana jest w czasie nie dłuższym niż 14 s. Oznacza to większą wydajność przy mniejszym nakładzie czasu.

„Bogaty zestaw funkcji nowych modeli z serii Xerox WorkCentre, 5022 i 5024, ułatwia wykonywanie codziennych zadań w biurze. Podłączone do sieci, urządzenia pozwalają skanować dokumenty bezpośrednio na pulpit komputera. Interaktywny interfejs zapewnia prosty dostęp do najbardziej przydatnych ustawień takich, jak zmniejszanie rozmiaru, wybór grafiki czy druk dwustronny.

Co więcej, zeskanowane obrazy można łatwo zamienić na pliki edytowalne za pomocą oprogramowania OCR dołączonego do urządzenia” – mówi Leszek Bareja, Product Manager, Xerox Polska.

Nowe urządzenia WorkCentre są przyjazne dla środowiska. Posiadają tonery, które pozwalają ograniczyć zużycie energii w czasie drukowania, co wspiera firmy w osiąganiu celów związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Więcej informacji na temat rozwiązania można znaleźć na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=FGy9qZdKmfQ&feature=youtu.be

Cena i dostępność
WorkCentre 5022 – cena od 4290 PLN z VAT
WorkCentre 5024 – cena od 4699 PLN z VAT
Produkty są dostępne od 1 września 2014 u Autoryzowanych dystrybutorów Xerox.

Informacje o Xerox
Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 180 krajach.

Więcej informacji do zdobycia na stronach:
http://www.xerox.com, http://news.xerox.com, http://www.realbusiness.com lub http://www.acs-inc.com.
Informacje z zakresu relacji inwestorskich są dostępne na stronie: http://www.xerox.com/investor.

XXX-

Kontakt dla mediów:
Maja Godowska, Xerox Polska Sp. z o.o., +48 22 878 79 04, GSM +48 664 061 014, maja.godowska@xerox.com
Karolina Kubicka, Linkleaders Sp. z o.o., GSM +48 502 842 659, karolina.kubicka@linkleaders.pl

Uwaga:
Aby subskrybować kanały RSS firmy Xerox, wejdź na stronę http://news.xerox.com/pr/xerox/rss.aspx. Aby dodać swój komentarz lub sugestię, dowiedzieć się więcej o branży i ostatnich wydarzeniach, wejdź na stronę: http://twitter.com/xeroxcorp, http://realbusinessatxerox.blogs.xerox.com, http://www.facebook.com/XeroxCorp, http://www.youtube.com/XeroxCorp, http://www.facebook.com/XeroxPolska.

XEROX®, XEROX and Design® oraz WorkCentre® to znaki towarowe należące do Xerox Corporation w USA i/lub innych krajach.