Druk wysokiej jakości z nowymi wielofunkcyjnymi urządzeniami Xerox WorkCentre 5022/5024

Warszawa, 11 lipca 2014 r. Nowe urządzenia wielofunkcyjne WorkCentre 5022/5024 od Xerox pomagają firmom redukować koszty dzięki funkcjom zwiększającym wydajność. Oferują produktywność w zakresie wydruków A3 dzięki dużej szybkości drukowania i kopiowania, skanowaniu w pełnym kolorze, a także wysokiej jakość drukowi z sieci i funkcjom faksu – wszystko to w przystępnych cenach

Wysoka produktywność stanowi podstawową cechę urządzeń wielofunkcyjnych Xerox. WorkCentre 5022/5024 drukują z prędkością 24 str./min, zapewniają skanowanie w pełnym kolorze oraz funkcje faksu. Co więcej, ich niewielkie rozmiary sprawiają, że można je wkomponować nawet w niewielką przestrzeń biurową. Pojemność podajników papieru wynosi aż 1850 arkuszy. Każda strona dostarczana jest w czasie nie dłuższym niż 14 s. w przypadku formatów A3 lub arkuszy w rozmiarze 11”X17”. Oznacza to większą wydajność przy mniejszym nakładzie czasu.

„Zaletą nowych urządzeń z serii Xerox WorkCentre 5022/5024 jest m.in. interaktywny interfejs zapewniający prosty dostęp do ustawień takich, jak zmniejszanie rozmiaru, wybór grafiki czy druk dwustronny” – mówi Leszek Bareja, Product Manager, Xerox Polska.

Urządzenia WorkCentre 5022/5024 są też przyjazne dla środowiska. Posiadają wymienne tonery spełniające najwyższe ekologiczne standardy, co pozwala firmom osiągać cele związane ze zrównoważonym rozwojem.

Więcej informacji na temat rozwiązania można znaleźć na stronie:
https://www.youtube.com/watch?v=FGy9qZdKmfQ&feature=youtu.be

Cena i dostępność
WorkCentre 5022 – cena od 4290 PLN z VAT
WorkCentre 5024 – cena od 4699 PLN z VAT
Produkty są dostępne na magazynach u naszych Autoryzowanych dystrybutów.

Informacje o Xerox
Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

Więcej informacji do zdobycia na stronach:
http://www.xerox.com, http://news.xerox.com, http://www.realbusiness.com lub http://www.acs-inc.com. Informacje z zakresu relacji inwestorskich są dostępne na stronie: http://www.xerox.com/investor.

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Żarkowska, Xerox Polska Sp. z o.o., +48 22 878 78 04, GSM +48 608 61 64 61, Aleksandra.Zarkowska@xerox.com
Karolina Kubicka, Linkleaders Sp. z o.o., GSM +48 502 842 659, karolina.kubicka@linkleaders.pl

Uwaga:
Aby subskrybować kanały RSS firmy Xerox, wejdź na stronę http://news.xerox.com/pr/xerox/rss.aspx. Aby dodać swój komentarz lub sugestię, dowiedzieć się więcej o branży i ostatnich wydarzeniach, wejdź na stronę: http://twitter.com/xeroxcorp, http://realbusinessatxerox.blogs.xerox.com, http://www.facebook.com/XeroxCorp, http://www.youtube.com/XeroxCorp, http://www.facebook.com/XeroxPolska.

XEROX® i XEROX and Design® to znaki towarowe należące do Xerox Corporation w USA i/lub innych krajach.