Xerox partnerem turnieju tenisowego WTA w Katowicach

Warszawa, 11 kwietnia 2014 r. W dniach 7-13 kwietnia 2014 r. odbywa się turniej tenisa ziemnego WTA PNB Paribas Katowice Open. Xerox jako oficjalny partner Women’s Tennis Association – największej międzynarodowej organizacji kobiecego tenisa – jest partnerem tego wydarzenia.

Xerox jest oficjalnym partnerem Women's Tennis Association. W ramach trzyletniej umowy firma Xerox dostarcza WTA najnowsze rozwiązania z zakresu zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Ponadto, Xerox sponsoruje telewizję WTA, za pomocą której można oglądać zmagania zawodniczek w turniejach.

„Sukces imprez organizowanych przez WTA zależy od tego, w jakiej mierze uda się sprostać potrzebom zawodników, kibiców, sponsorów oraz mediów. Xerox jako marka znana z innowacyjnych rozwiązań z zakresu usług dla biznesu zapewnia doskonałe wsparcie operacyjne, pozwalając WTA skoncentrować się na dostarczaniu niezapomnianych wrażeń sportowych. Dokładamy wszelkich starań, aby organizacja zyskała profesjonalne zarządzanie informacją oraz procesami biznesowymi. Cieszymy się z ubiegłorocznego sukcesu rozgrywek, które obejrzało 18 tys. kibiców. Liczymy, że w tym roku polska widownia również nie zawiedzie” – mówi Aleksandra Żarkowska, Events & Communication Manager, Xerox Polska.

W tegorocznym turnieju bierze udział najlepsza polska tenisistka Agnieszka Radwańska. W Katowicach na korcie można zobaczyć także zwyciężczynię poprzedniej edycji – Robertę Vinci.

Women’s Tennis Association jest globalnym liderem wśród organizacji zajmujących się zawodowym tenisem kobiet. Zrzesza 2500 zawodniczek z 92 krajów, dysponuje rekordową pulą pieniężną w wysokości 118 mln USD przeznaczoną na nagrody za udział w 54 imprezach tenisowych i 4 Turniejach Wielkiego Szlema w 33 krajach.

Informacje o Xerox
Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

Więcej informacji do zdobycia na stronach:
http://www.xerox.com, http://news.xerox.com, http://www.realbusiness.com lub http://www.acs-inc.com. Informacje z zakresu relacji inwestorskich są dostępne na stronie: http://www.xerox.com/investor.

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Żarkowska, Xerox Polska Sp. z o.o., +48 22 878 78 04, GSM +48 608 61 64 61, Aleksandra.Zarkowska@xerox.com
Karolina Kubicka, Linkleaders Sp. z o.o., GSM +48 502 842 659, karolina.kubicka@linkleaders.pl

Uwaga:
Aby subskrybować kanały RSS firmy Xerox, wejdź na stronę http://news.xerox.com/pr/xerox/rss.aspx. Aby dodać swój komentarz lub sugestię, dowiedzieć się więcej o branży i ostatnich wydarzeniach, wejdź na stronę: http://twitter.com/xeroxcorp, http://realbusinessatxerox.blogs.xerox.com, http://www.facebook.com/XeroxCorp, http://www.youtube.com/XeroxCorp, http://www.facebook.com/XeroxPolska.

XEROX® i XEROX and Design® to znaki towarowe należące do Xerox Corporation w USA i/lub innych krajach.