Xerox nagrodzony na FESPA 2013

Warszawa, 16 października 2013 r. Udział w tegorocznych targach poligraficznych FESPA w Londynie stanowił niepowtarzalną okazję do poznania najnowszej oferty globalnych producentów z branży sitodruku i druku cyfrowego. Centrum wystawiennicze ExCel odwiedziło aż 22 tys. osób z całego świata. Jedna z prestiżowych nagród imprezy została przyznana urządzeniu Xerox D95/D110/D125.

Xerox otrzymał podczas targów nagrodę stowarzyszenia European Digital Press Association. System druku Xerox D95/D110/D125 został uznany najlepszym wielofunkcyjnym urządzeniem drukującym.

„Nagrodzone modele D95/D110/D125 to monochromatyczne systemy drukujące z szybkością do 125 stron na minutę. Urządzenie posiada funkcje drukowania produkcyjnego, kopiowania, skanowania, a także zaawansowane opcje wykańczania, które pozwalają na produkcję innowacyjnych, różnorodnych i profesjonalnych wydruków. Największymi zaletami rozwiązania są nie tylko szybkość i łatwość obsługi, ale także doskonała jakość obrazu. Cieszymy się, że te atuty zostały docenione przez profesjonalistów, co stanowi to dla nas impuls do dalszego rozbudowania naszej oferty” – mówi Stanisław Pieczara, PSG Marketing Manager, Xerox Polska.

European Digital Press Association to stowarzyszenie zrzeszające 20 branżowych magazynów działających w 23 europejskich krajach członkowskich. Raz do roku członkowie EDP wybierają najbardziej innowacyjną technologię na rynku druku cyfrowego w kilku kategoriach.

Targi Fespa 2013 odbyły się w dniach 25-29 czerwca w Londynie. Po raz pierwszy zorganizowano konferencję Jet-Set oraz seminaria i wykłady dotyczące m.in. druku cyfrowego, druku przemysłowego, czy świadomego prowadzenia przedsiębiorstwa, a w trakcie Print Inspiration Runway prezentowano nowatorskie rozwiązania w zakresie druku.

Informacje o Xerox
Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu, jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

Więcej informacji do zdobycia na stronach: http://www.xerox.com, http://news.xerox.com, http://www.realbusiness.com lub http://www.acs-inc.com. Informacje z zakresu relacji inwestorskich są dostępne na stronie: http://www.xerox.com/investor.

XXX-

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Żarkowska, Xerox Polska Sp. z o.o., +48 22 878 78 04, GSM +48 608 61 64 61, Aleksandra.Zarkowska@xerox.com
Karolina Kubicka, Linkleaders Sp. z o.o., GSM +48 502 842 659, karolina.kubicka@linkleaders.pl

Uwaga:
Aby subskrybować kanały RSS firmy Xerox, wejdź na stronę http://news.xerox.com/pr/xerox/rss.aspx. Aby dodać swój komentarz lub sugestię, dowiedzieć się więcej o branży i ostatnich wydarzeniach, wejdź na stronę: http://twitter.com/xeroxcorp, http://realbusinessatxerox.blogs.xerox.com, http://www.facebook.com/XeroxCorp, http://www.youtube.com/XeroxCorp, http://www.facebook.com/XeroxPolska.

XEROX® i XEROX and Design® to znaki towarowe należące do Xerox Corporation w USA i/lub innych krajach.

Ceny, wyposażenie, specyfikacje, osiągi, wygląd oraz dostępność produktów i usług Xerox mogą ulec zmianie.