Xerox ponownie wyróżniony przez BLI w letniej edycji nagród „Pick Of The Year”

Warszawa, 14 października 2013 r. Niezależne laboratorium badawcze Buyers Laboratory LLC (BLI) przedstawiło zwycięzców letniej edycji nagród „Pick of The Year” za rok 2013. Xerox otrzymał aż cztery nagrody w kategorii urządzeń wielofunkcyjnych (MFP) formatu A3.

Prestiżowe nagrody „Pick Of The Year” dla najlepszego sprzętu i oprogramowania biurowego przyznawane są przez BLI dwa razy w roku, w letniej i zimowej edycji. BLI nagradza produkty, które w trakcie specjalnych dwumiesięcznych testów laboratoryjnych wykazały się wyjątkową funkcjonalnością, wytrzymałością i największą wydajnością.

Produkty Xerox wyróżnione w letniej edycji nagród „Pick Of The Year” w 2013 r. to: seria Xerox Phaser 7100 za "wybitne osiągnięcie w dziedzinie wydajności energetycznej" w kategorii drukarek kolorowych, Xerox WorkCentre 7855 za "wybitne osiągnięcia w kategorii kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 w klasie 51-60 str./min”, aplikacja Xerox ConnectKey Share to Cloud za „wybitne osiągnięcia w innowacji” oraz Xerox Mobile Print Cloud 1 w kategorii „wybitne rozwiązania do druku mobilnego dla małych przedsiębiorstw”.

Model Xerox WorkCentre 7855 został doceniony przez BLI za wyjątkową wydajność i niezawodność, a także łatwość w użytkowaniu. Urządzenie posiada szereg istotnych funkcji, m.in. dwukierunkowe sterowniki druku, które zapewniają szczegółowe informacje na temat stanu papieru i tonera, a także monitorują status aktywnych i już zakończonych prac.

Nagrodzone drukarki wielofunkcyjne Xerox WorkCentre z serii 7855 wykorzystują technologię ConnectKey, która integruje najnowocześniejszy kontroler i zaawansowane rozwiązania programowe usprawniające zarządzanie dokumentami w zmiennym środowisku pracy, zarówno w mniejszych, jak i większych przedsiębiorstwach. Technologia ConnectKey umożliwia koncentrację na kluczowych zadaniach poprzez usprawnienie komunikacji, przetwarzania i udostępniania ważnych informacji. W konsekwencji koszty działalności firmy obniżają się, a przekazywane dane są lepiej zabezpieczone.

„Dzięki ConnectKey można zrobić znacznie więcej, niż tylko wydrukować dokument, zeskanować go, wysłać faksem lub skopiować.

Technologia ta usprawnia kluczowe dla użytkowników procesy m.in. pracę mobilną i druk z użyciem chmury. Wyróżnienie od firmy BLI niewątpliwie motywuje nas do dalszej pracy i kolejnych inwestycji w zakresie nowych funkcji i rozwiązań biznesowych” – mówi Arkadiusz Chłopik, Office Marketing Manager, Xerox Polska.

Według firmy BLI, najważniejsza dla pracowników działów IT jest niezawodność urządzenia biurowego, ale również łatwość użytkowania, cena i obsługa odpowiednich nośników. Nagrody „Pick of the Year” przyznawane są tylko najlepszym, sprawdzonym produktom, którym klienci mogą zaufać dokonując zakupów do swoich biur.

Informacje o Xerox
Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

Więcej informacji do zdobycia na stronach:
http://www.xerox.com, http://news.xerox.com, http://www.realbusiness.com. Informacje z zakresu relacji inwestorskich są dostępne na stronie: http://www.xerox.com/investor

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Żarkowska, Xerox Polska Sp. z o.o., +48 22 878 78 04, GSM +48 608 61 64 61, Aleksandra.Zarkowska@xerox.com
Karolina Kubicka, Linkleaders Sp. z o.o., GSM +48 502 842 659, karolina.kubicka@linkleaders.pl

Uwaga:
Aby subskrybować kanały RSS firmy Xerox, wejdź na stronę http://news.xerox.com/pr/xerox/rss.aspx. Aby dodać swój komentarz lub sugestię, dowiedzieć się więcej o branży i ostatnich wydarzeniach, wejdź na stronę: http://twitter.com/xeroxcorp, http://realbusinessatxerox.blogs.xerox.com, http://www.facebook.com/XeroxCorp, http://www.youtube.com/XeroxCorp.

XEROX® i XEROX and Design® to znaki towarowe należące do Xerox Corporation w USA i/lub innych krajach.