Reseller News poleca Xerox WorkCentre 7800

Warszawa, 24 września 2013 r. Seria Xerox WorkCentre 7800 została nagrodzona przez magazyn Reseller News wyróżnieniem „Reseller News poleca”. Modele WorkCentre 7800 posiadają m.in. wbudowaną architekturę CiscoTrustSec zabezpieczającą firmowe dane oraz przełomową technologię ConnectKey™ umożliwiającą druk w chmurze oraz z urządzeń mobilnych.

Redakcja Reseller News w każdym miesiącu rekomenduje jeden produkt lub technologię z branży IT przyznając znaczek „Reseller News poleca”. We wrześniowym numerze magazynu uhonorowano nowe wielofunkcyjne urządzenia laserowe Xerox WorkCentre 7800. W tym roku to już kolejne wyróżnienie dla tej serii. W lipcu drukarki wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 7855 otrzymały nagrodę „Pick Of The Year” od niezależnego laboratorium badawczego Buyers Laboratory LLC za "wybitne osiągnięcia w kategorii kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 w klasie 51-60 str./min”.

„Urządzenie wielofunkcyjne WorkCentre 7800 z kontrolerem ConnectKey po raz kolejny spotkało się z branżowym wyróżnieniem, ponieważ jest bardzo dobrze dostosowane do wymogów współczesnego środowiska pracy. Umożliwia realizowanie zadań z urządzeń mobilnych oraz druk w chmurze. Praktyczne rozwiązania technologii ConnectKey™ usprawniają proces komunikacji, wymiany informacji, a także ułatwiają wykonywanie złożonych zadań, dbając przy tym o zachowanie niskich kosztów pracy i bezpieczeństwa danych” – mówi Arkadiusz Chłopik, Office Marketing Manager, Xerox Polska.

Inne cechy modeli Xerox WorkCentre 7800 to wbudowany system antywirusowy McAfee oraz Cisco® TrustSec zapewniający bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa wysyłanych i otrzymywanych dokumentów. Ponadto urządzenia wyposażone są w funkcję Earth Smart, która pozwala drukować w sposób jak najbardziej ekologiczny, dbając tym samym oszczędność papieru, ale także o najwyższą wydajność druku. Seria Xerox WorkCentre 7800 wyróżnia się również zaawansowaną technologią drukowania Hi-Q LED, dzięki której kolorowe dokumenty zachwycają wyjątkową intensywnością barw. Najwyższa jakość wydruku, rozwiązania mobilne, bezpieczeństwo i kontrola kosztów – to najważniejsze cechy nagrodzonych wielofunkcyjnych urządzeń laserowych Xerox WorkCentre 7800.

Informacje o Xerox
Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

Więcej informacji do zdobycia na stronach:
http://www.xerox.com, http://news.xerox.com, http://www.realbusiness.com. Informacje z zakresu relacji inwestorskich są dostępne na stronie: http://www.xerox.com/investor

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Żarkowska, Xerox Polska Sp. z o.o., +48 22 878 78 04, GSM +48 608 61 64 61, Aleksandra.Zarkowska@xerox.com
Karolina Kubicka, Linkleaders Sp. z o.o., GSM +48 502 842 659, karolina.kubicka@linkleaders.pl

Uwaga:
Aby subskrybować kanały RSS firmy Xerox, wejdź na stronę http://news.xerox.com/pr/xerox/rss.aspx. Aby dodać swój komentarz lub sugestię, dowiedzieć się więcej o branży i ostatnich wydarzeniach, wejdź na stronę: http://twitter.com/xeroxcorp, http://realbusinessatxerox.blogs.xerox.com, http://www.facebook.com/XeroxCorp, http://www.youtube.com/XeroxCorp.

XEROX®, XEROX and Design® i WorkCentre® to znaki towarowe należące do Xerox Corporation w USA i/lub innych krajach.