Letnie spotkanie z Xerox i Duplo pod hasłem: Print, finishing & barbecue

Warszawa, 18 lipca 2013 r. Firmy Xerox i Duplo zapraszają osoby zainteresowane rozwiązaniami usprawniającymi procesy produkcyjne na kolejne w tym roku letnie spotkanie w Warszawie. Gościom wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania związane z personalizacją dokumentów, drukiem cyfrowym i finishingiem. Spotkanie odbędzie się 22 sierpnia.

Podczas sierpniowego spotkania goście będą mieli możliwość zapoznać się z nowymi rozwiązaniami w ofercie Xerox i Duplo, m. in: Xerox J75 – urządzeniem do kolorowego druku cyfrowego, oferującym opcje zautomatyzowanego zarządzania kolorami, szeroką gamę nośników oraz opcji wykończeniowych. Drukuje w tempie 75 str./min i umożliwia automatyczny druk dwustronny na papierze powlekanym o gramaturze do 300 g/m2.

„Zapraszamy na spotkanie, które organizujemy wspólnie z firmą Duplo, wszystkie osoby zainteresowane tematyką cyfrowego druku produkcyjnego. Podczas prezentacji pokażemy najnowsze rozwiązania przeznaczone m.in. do druku personalizowanych materiałów promocyjnych. Druk zmiennych danych jest jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku” – mówi Stanisław Pieczara, PSG Marketing Manager, Xerox Polska.

Firma Duplo zaprezentuje urządzenie wielofunkcyjne Duplo DC-645i; system do produkcji broszur, raportów itp. Duplo 350; urządzenie do produkcji książek i fotoalbumów z oprawą PUR – Duplo KB-4000 PUR; urządzenie do oprawy spersonalizowanych dokumentów biurowych – Fastback 20, a także foliarkę Vivid 370.

Podczas spotkania goście będą mieli również okazję zobaczyć produkcję kart menu, kart win, książek kucharskich i zaproszeń na „BBQ Party”.

Spotkanie odbędzie się 22 sierpnia w siedzibie firmy Duplo w Warszawie przy ulicy Cyklamenów 1. Początek o godzinie 12:30. W programie oprócz prezentacji Xerox i Duplo, dyskusji i sesji pytań planowany jest również grill. Rejestracji na spotkanie można dokonać na stronie www.dniotwarteduplo.pl

Informacje o Xerox
Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

Więcej informacji do zdobycia na stronach:
http://www.xerox.com, http://news.xerox.com, http://www.realbusiness.com lub http://www.acs-inc.com.
Informacje z zakresu relacji inwestorskich są dostępne na stronie: http://www.xerox.com/investor.

XXX-

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Żarkowska, Xerox Polska Sp. z o.o., +48 22 878 78 04, GSM +48 608 61 64 61, Aleksandra.Zarkowska@xerox.com
Karolina Kubicka, Linkleaders Sp. z o.o., GSM +48 502 842 659, karolina.kubicka@linkleaders.pl

Uwaga:
Aby subskrybować kanały RSS firmy Xerox, wejdź na stronę http://news.xerox.com/pr/xerox/rss.aspx. Aby dodać swój komentarz lub sugestię, dowiedzieć się więcej o branży i ostatnich wydarzeniach, wejdź na stronę: http://twitter.com/xeroxcorp, http://realbusinessatxerox.blogs.xerox.com, http://www.facebook.com/XeroxCorp, http://www.youtube.com/XeroxCorp, http://www.facebook.com/XeroxPolska.