Nowy system szerokoformatowy Xerox 6705 oferuje użytkownikom prostą obsługę i większą wydajność pracy

Warszawa, 5 lipca 2013 r. – Xerox prezentuje nowy system szerokoformatowy Xerox 6705, który gwarantuje użytkownikom bardzo niskie koszty eksploatacji, a także wysoką jakość i szybkość wydruku. Urządzenie to odpowiada m.in. na potrzeby firm z branży architektonicznej, inżynieryjnej i budowlanej, które potrzebują szybkich i precyzyjnych wydruków dokumentacji technicznej, takich jak plany budowlane czy projekty budynków.

Urządzenie kopiuje, skanuje i drukuje w rozdzielczości 600 x 600 dpi, co pozwala na przygotowanie w trybie pilnym precyzyjnych, wysokiej jakości wydruków np. map dla służb ratunkowych albo schematów rozmieszczenia przewodów elektrycznych. Kolorowy skaner pozwala na cyfryzację wielkoformatowych kolorowych oryginałów.

Xerox 6705 drukuje nawet pięć arkuszy A1 lub blisko trzy arkusze A0 w ciągu minuty przy o 30 proc. krótszym czasie pierwszego wydruku w stosunku do poprzedniego modelu. Ponadto urządzenie daje możliwość jednoczesnego drukowania i skanowania, co dodatkowo zwiększa wydajność pracy.

Pozostałe zalety urządzenia:

  • Intuicyjny interfejs – kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10,4", sprawia, że obsługa urządzenia jest łatwa, także dla użytkowników, którzy nie mają doświadczenia w pracy z systemami szerokoformatowymi.
  • Oszczędność miejsca – zarówno podajnik jak i taca odbiorcza umieszczone są z przodu, co pozwala zaoszczędzić miejsce
  • Większe bezpieczeństwo – oprócz możliwości kodowania i nadpisywania informacji, takich jak zeskanowane dane czy informacje o użytkownikach, urządzenie pozwala użytkownikom na czasowe zapisywanie zleceń i wydruk w późniejszym terminie po podaniu hasła
  • Najwyższa jakość obrazu – nowy kolorowy skaner pozwala na tworzenie najwyższej jakości obrazów z jeszcze większą szybkością i wyposażony jest w najlepsze oprogramowanie światowego standardu

“Nowe rozwiązanie szerokoformatowe Xerox realizuje potrzeby z zakresu jakości druku, produktywności i prostoty obsługi. To co wyróżnia system Xerox 6705 to prosty graficzny interfejs, duże bezpieczeństwo danych i wysoka jakość wydruku, co jest kluczowe dla profesjonalnych drukarni, instytucji rządowych, a także firm projektowych i budowlanych, do potrzeb których dostosowane jest urządzenie” – mówi Jerzy Małota
Wide Format Manager, Xerox Polska.

Dostępność
System szerokoformatowy Xerox 6705 dostępny jest od 1.07.2013 r.

Więcej informacji dostępnych jest pod adresem:
http://www.xerox.com/digital-printing/large-format-printers/large-format-printing/xerox-6705/spec-plpl.html#yscroll_381

Informacje o Xerox
Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

Więcej informacji do zdobycia na stronach:
http://www.xerox.com, http://news.xerox.com, http://www.realbusiness.com lub http://www.acs-inc.com.
Informacje z zakresu relacji inwestorskich są dostępne na stronie: http://www.xerox.com/investor.

XXX-

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Żarkowska, Xerox Polska Sp. z o.o., +48 22 878 78 04, GSM +48 608 61 64 61, Aleksandra.Zarkowska@xerox.com
Karolina Kubicka, Linkleaders Sp. z o.o., GSM +48 502 842 659, karolina.kubicka@linkleaders.pl

Uwaga:
Aby subskrybować kanały RSS firmy Xerox, wejdź na stronę http://news.xerox.com/pr/xerox/rss.aspx. Aby dodać swój komentarz lub sugestię, dowiedzieć się więcej o branży i ostatnich wydarzeniach, wejdź na stronę: http://twitter.com/xeroxcorp, http://realbusinessatxerox.blogs.xerox.com, http://www.facebook.com/XeroxCorp, http://www.youtube.com/XeroxCorp, http://www.facebook.com/XeroxPolska.

XEROX® i XEROX and Design® to znaki towarowe należące do Xerox Corporation w USA i/lub innych krajach.

Ceny, wyposażenie, specyfikacje, osiągi, wygląd oraz dostępność produktów i usług Xerox mogą ulec zmianie