Bezpłatne szkolenia Xerox dla przedsiębiorców

Warszawa, 16 kwietnia 2013 r. Firma Xerox ma przyjemność zaprosić wszystkich przedsiębiorców zajmujących się dostarczaniem materiałów graficznych na serię bezpłatnych webinariów poświęconych tematyce horyzontalnego i wertykalnego targetowania rynku. Każde seminarium prowadzić będzie Barb Pellow, group director, InfoTrends (uznana, amerykańska firma badawcza), ekspert w dziedzinie marketingu. Towarzyszyć mu będą klienci Xerox. Webinaria prowadzone będą w języku angielskim.

Terminy:

  • Środa, 17.04.2013 r., 18.00-19.00 – MSP. Szansa na zebranie wolumenu – traktowanie MSP jako rynku wertykalnego o podobnych potrzebach w zakresie profesjonalnego marketingu pozwala dostawcom usług drukarskich na gromadzenie zamówień o podobnych parametrach w celu uzyskania większej rentowności.
  • Środa, 12.06.2013r., 18.00-19.00 – Rynki wertykalne. Szansa dla przedsiębiorstwa – źródła przewagi konkurencyjnej w obsłudze dużych firm operujących w różnych sektorach: szukanie dochodowych nisz, odpowiadanie na potrzeby klienta i zdobywanie dogłębnej wiedzy branżowej.
  • Środa, 18.09.2013 r., 18.00-19.00 – Nośniki mają znaczenie – najnowsze rozwiązania w zakresie nośników druku: powlekane, niepowlekane, syntetyki itp.
  • Środa, 06.11.2013 r., 18.00-19.00 – Zrównoważony rozwój. Ekologia się opłaca – dobre praktyki i rozwiązania w zakresie ekologii oraz sposoby komunikowania ich klientom, by wspomóc rozwój biznesu.

Rejestracja: Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy kliknąć na poniższy link i dokonać rejestracji.

www.xerox.com/busdevwebinarseries.

Informacje o Xerox
Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

Więcej informacji do zdobycia na stronach:
http://www.xerox.com, http://news.xerox.com, http://www.realbusiness.com lub http://www.acs-inc.com. Informacje z zakresu relacji inwestorskich są dostępne na stronie: http://www.xerox.com/investor.

XXX-

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Żarkowska, Xerox Polska Sp. z o.o., +48 22 878 78 04, GSM +48 608 61 64 61, Aleksandra.Zarkowska@xerox.com

Uwaga:
Aby subskrybować kanały RSS firmy Xerox, wejdź na stronę http://news.xerox.com/pr/xerox/rss.aspx. Aby dodać swój komentarz lub sugestię, dowiedzieć się więcej o branży i ostatnich wydarzeniach, wejdź na stronę: http://twitter.com/xeroxcorp, http://realbusinessatxerox.blogs.xerox.com, http://www.facebook.com/XeroxCorp, http://www.youtube.com/XeroxCorp, http://www.facebook.com/XeroxPolska.

XEROX® i XEROX and Design® to znaki towarowe należące do Xerox Corporation w USA i/lub innych krajach.