Xerox Phaser 3010V_B na 2 miejscu w teście ekonomicznych drukarek

Warszawa, 13 marca 2013 r. Urządzenie Xerox Phaser 3010V_B zajęło 2 miejsce w teście ekonomicznych drukarek laserowych magazynu PC Format. Wysoko oceniono zarówno jakość w stosunku do ceny rozwiązania, jak i jego funkcjonalność. Urządzenie z racji swojego niewielkiego rozmiaru przeznaczone jest do biur każdej wielkości.

W teście miesięcznika PC Format urządzenie Xerox Phaser 3010V_B zajęło drugie miejsce wśród drukarek laserowych w przedziale cenowym od 180 zł. Każda z nich oceniana była w skali od 1 do 6 pod kątem wyposażenia, łatwości obsługi, wydajności i jakości oraz gwarancji i serwisu. W ocenie parametrów cena/jakość drukarka Xerox uzyskała najwięcej, bo 3,83 pkt.

„Jak pokazuje ubiegły rok, monochromatyczne urządzenia laserowe dla małych i średnich przedsiębiorstw cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Xerox Phaser 3010V_B projektowany był z myślą o firmach, które poszukują oszczędnych, nabiurkowych rozwiązań. Ze względu na częste ograniczenia przestrzeni w biurach przedsiębiorstw z sektora MSP, ważnym kryterium przy zakupie drukarki jest właśnie jej rozmiar. Wyróżnienie dla monochromatycznej drukarki Xerox potwierdza pozytywną opinię klientów biznesowych o produktach naszej firmy i pokazuje, że urządzenie odpowiada wymaganiom rynku” – mówi Arkadiusz Chłopik, A&P and Strategy Marketing Manager.

Phaser 3010V B to laserowa drukarka o niewielkich wymiarach i wadze oraz niskich kosztach eksploatacji, idealnie sprawdzająca się w biurowych i domowych warunkach. Drukuje z prędkością 20 str./min, posiada port USB oraz tacę na 150 arkuszy. Tonek do urządzenia Xerox Phaser można zakupić w atrakcyjnej cenie, a jego wymiana jest bardzo łatwa. Urządzenie jest funkcjonale i proste w obsłudze.

Informacje o Xerox
Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

Więcej informacji do zdobycia na stronach:
http://www.xerox.com, http://news.xerox.com, http://www.realbusiness.com lub http://www.acs-inc.com. Informacje z zakresu relacji inwestorskich są dostępne na stronie: http://www.xerox.com/investor.

XXX-

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Żarkowska, Xerox Polska Sp. z o.o., +48 22 878 78 04, GSM +48 608 61 64 61, Aleksandra.Zarkowska@xerox.com
Karolina Kubicka, Linkleaders Sp. z o.o., GSM +48 502 842 659, karolina.kubicka@linkleaders.pl

Uwaga:
Aby subskrybować kanały RSS firmy Xerox, wejdź na stronę http://news.xerox.com/pr/xerox/rss.aspx. Aby dodać swój komentarz lub sugestię, dowiedzieć się więcej o branży i ostatnich wydarzeniach, wejdź na stronę: http://twitter.com/xeroxcorp, http://realbusinessatxerox.blogs.xerox.com, http://www.facebook.com/XeroxCorp, http://www.youtube.com/XeroxCorp, http://www.facebook.com/XeroxPolska.

XEROX®, XEROX and Design® i Phaser® to znaki towarowe należące do Xerox Corporation w USA i/lub innych krajach.