XMPie prezentuje najnowszą wersję PersonalEffect

WARSZAWA, 12 lutego 2012 r. – XMPie, spółka należąca do korporacji Xerox, zaprezentowała narzędzie PersonalEffect® 6 służące do zarządzania personalizowaną komunikacją wielokanałową (Individualized Communications Management – ICM). Najnowsza wersja tej rodziny desktopowych i serwerowych rozwiązań do prowadzenia zintegrowanych kampanii 1:1 charakteryzuje się wyjątkową wydajnością i stabilnością. Nowe funkcje PersonalEffect 6 to m.in. funkcje XLIM, usprawniony przepływ danych i obsługa narzędzi Adobe CS6.

Użytkownicy oferowanego przez XMPie formatu XLIM®, umożliwiającego błyskawiczne tworzenie prostych graficznie dokumentów, docenią usprawnienia w tym zakresie wprowadzone w PersonalEffect 6. Korzystając z narzędzi wspomagających tworzenie dynamicznych tabel, tracking, kerning i formatowanie dokumentów z pomocą funkcji Auto Flow, użytkownik może tworzyć rozbudowane projekty w programie Adobe InDesign. Zachowuje przy tym dużą szybkość przetwarzania danych i wysoką produktywność, jaką zapewnia XLIM. Dodatkowo, silnik kompozycyjny XLIM umożliwia natywny zapis plików w formacie PDF, co pozwala na zaoszczędzenie czasu dzięki eliminacji konieczności konwertowania dokumentu PostScript na PDF.

W PersonalEffect 6 znacząco usprawniono także działanie XMPie e-Mail Service™. Użytkownicy mogą teraz wybierać spośród dwóch sposobów tworzenia i przesyłania personalizowanych e-maili. W nowo dodanej opcji proces składania zachodzi po stronie dostawcy usług pocztowych, co przyspiesza pracę nawet 16-krotnie. Ulepszona wersja edytora HTML/TXT (np. wbudowany ADOR® Object do dodawania linków typu „otwórz w przeglądarce”, możliwość ładowania obrazów statycznych itp.) ułatwia tworzenie mailingu za pomocą serwera uProduce.

„Kampania skierowana do 100 tysięcy odbiorców, której przeprowadzenie trwało kiedyś 8-10 godzin, z PersonalEffect 6 zajmuje tylko godzinę” – mówi Genna Trombley, Account Coordinator, DXM Marketing Group. Dodatkowo, ulepszone opcje dotyczące e-maili umożliwiają wysyłkę do wszystkich skrzynek jednocześnie. Pozwoliło nam to na produktywniejsze wykorzystanie najlepszego czasu na mailing i tym samym osiągnięcie lepszych wyników”.

Inne funkcje obsługiwane przez PersonalEffect 6:

  • PersonalEffect 6 obsługuje Adobe Creative Suite 6. Użytkownicy mogą skorzystać z nowych funkcji, takich jak obsługa w technologii 64-bitowej i dopasowywanie tekstu do ramki.
  • Nowa funkcja uImage® On Demand optymalizuje renderowanie stron internetowych i e-maili zawierających spersonalizowane grafiki tworzone na bieżąco. Jest ona polecana szczególnie w przypadku, gdy przetwarzanie wstępne obrazów (uImages) nie jest możliwe (np. w przypadku kampanii „poleć znajomemu” lub takiej, w której uczestnik sam musi się zarejestrować).
  • Nowa metoda zarządzania danymi zgromadzonymi w plikach umożliwia szybsze i skuteczniejsze ich przetwarzanie.
  • Ulepszone opcje śledzenia (trackingu) dla potrzeb prac w trybie wsadowym zapewniają szybsze wprowadzanie danych do baz i redukcję zużycia zasobów serwera SQL.

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Żarkowska, Xerox Polska Sp. z o.o., +48 22 878 78 04, GSM +48 608 61 64 61, Aleksandra.Zarkowska@xerox.com

Informacje o XMPie
XMPie®, firma należąca do Xerox Company, jest światowym liderem w dostarczaniu oprogramowania dla zarządzania komunikacją personalizowaną (ICM). XMPie w unikalny sposób pomaga wykorzystać wiedzę o preferencjach klienta i efektywnie zarządzać wielokanałową marketingową kampanią 1:1 oraz uzyskiwać większy zwrot z inwestycji. Oprogramowanie XMPie korzysta z platformy Adobe® i jest dostępne w trzech kompatybilnych liniach produktowych: uDirect® Print – rozwiązań do druku zmiennych danych, PersonalEffect® do komunikacji cross media oraz XMPie Hosted Services dla subskrybowanych rozwiązań typu Software as a Service (SaaS). Dostępne są także dodatkowe moduły dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, łącznie z nagradzanym produktem uImage® do personalizacji grafiki i obrazu; uStore® do spersonalizowanych rozwiązań typu Web-to-print i marketingowych portali; uChart® do dynamicznych wykresów i grafów; XMPie e-Mail Service™ do dostarczania i śledzenia indywidualnej poczty; PersonalEffect Analytics do raportowania i analizowania wyników kampanii; uDirect Video do kinowej jakości personalizacji materiałów video oraz XMPie Mapping Service™ dla spersonalizowanych map ulic i miast. Główna siedziba XMPie znajduje się Nowym Yorku, centrum badawczo – rozwojowe (R&D) w Izraelu, a jednostki wspierające procesy sprzedaży i obsługi – w Stanach Zjednoczonych, Europie i rejonie Azji – Pacyfiku. Więcej informacji do zdobycia na stronie: www.xmpie.com.

Uwaga: Aby dodać swój komentarz lub sugestię, dowiedzieć się więcej o branży i ostatnich wydarzeniach, wejdź na stronę: www.facebook.com/xmpie, www.twitter.com/xmpie, blog.xmpie.com lub www.youtube.com/xmpie.

© 2012 XMPie®, A Xerox Company. Wszelkie prawa zastrzeżone. XMPie, logo XMPIE, PersonalEffect, uDirect, uStore oraz hasło “one to one in one” to znaki towarowe lub zarejestrowane znaki towarowe XMPie, których użycie bez zgody firmy jest zabronione. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością wymienionych firm.