Xerox WorkCentre 5019/5021 dla mobilnych biur i sektora MSP

Warszawa, 5 listopada 2012 r. – Xerox wprowadza na rynek modele WorkCentre 5019 i 5021 z funkcją skanowania, kopiowania i drukowania. Najnowsze urządzenie w portfolio firmy drukuje z prędkością 18 lub 20 str./min. Bezpłatna aplikacja mobilna Print Back daje użytkownikom możliwość drukowania z urządzeń z systemem Google Android lub iOS. Drukowanie dwustronne i funkcja Toner Save pozwalają zredukować koszty materiałów eksploatacyjnych. Oszczędzający czas, pieniądze i przestrzeń kompaktowy WorkCentre 5019/5021 powstał z myślą o sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Xerox WorkCentre 5019/5021 posiada szereg rozwiązań, które pomagają usprawnić pracę biura i zredukować koszty oraz czas wykonywania codziennych zadań. Szeroka gama funkcji skanowania przyspiesza proces digitalizacji materiałów oraz usprawnia obieg dokumentów, a oprogramowanie OCR pozwala na sprawne rozpoznanie tekstu w dokumencie i tym samym przygotowanie go do edycji. Podajniki mieszczą do 850 kartek, dzięki czemu nie trzeba często uzupełniać papieru, co oznacza redukcję liczby przestojów, a co za tym idzie – płynną, wydajną pracę.

Pozostałe zalety modelu WorkCentre 5019/5021, sprzyjające oszczędnościom:

  • drukowanie dwustronne w standardzie modelu 5021U i funkcja Toner Save, które pozwalają oszczędzać na materiałach eksploatacyjnych;
  • opcja Copy Accounting, umożliwiająca założenie 10 chronionych hasłem kont z opcją ustawienia limitu kopiowanych stron;
  • nowoczesny toner EA, który wpływa na mniejsze zużycie energii;
  • niewielki rozmiar, przy jednoczesnym bogactwie funkcji;
  • dwuletnia gwarancja bez wymogu przeglądów okresowych;
  • prostota instalacji i obsługi.

„Upraszczanie procesów nie polega na zmniejszeniu liczby zadań czy obniżaniu skali działalności przedsiębiorstwa, ale na redukcji czasu, jaki traci się na typowych pracach biurowych czy administracyjnych kosztem prawdziwych obowiązków. Kluczem do sukcesu firmy jest wydajność i dostęp do zasobów – finansowych i czasowych, a w ich zwiększeniu pomoże nowy, kompaktowy model WorkCentre 5019/5021 ” – podsumowuje Katarzyna Budna, Office Marketing Manager, Xerox Polska.

Dostępność i cena
Urządzenia WorkCentre 5019/5021 są dostępne w następujących cenach:

  • WorkCentre 5019B – 2299 zł netto
  • WorkCentre 5021B – 2649 zł netto
  • WorkCentre 5021U- 3999 zł netto

Informacje o Xerox
Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi >outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

Więcej informacji do zdobycia na stronach:
http://www.xerox.com, http://news.xerox.com, http://www.realbusiness.com. Informacje z zakresu relacji inwestorskich są dostępne na stronie: http://www.xerox.com/investor. Kontakt dla mediów:
Aleksandra Żarkowska, Xerox Polska Sp. z o.o., +48 22 878 78 04, GSM +48 608 61 64 61, Aleksandra.Zarkowska@xerox.com

Uwaga:
Aby subskrybować kanały RSS firmy Xerox, wejdź na stronę http://news.xerox.com/pr/xerox/rss.aspx. Aby dodać swój komentarz lub sugestię, dowiedzieć się więcej o branży i ostatnich wydarzeniach, wejdź na stronę: http://twitter.com/xeroxcorp, http://realbusinessatxerox.blogs.xerox.com, http://www.facebook.com/XeroxCorp, http://www.youtube.com/XeroxCorp.

XEROX® i XEROX and Design® to znaki towarowe należące do Xerox Corporation w USA i/lub innych krajach.