Oprogramowanie Xerox Freedom to Print debiutuje na targa

Warszawa, 16 maja 2012 r.. Na tegorocznych międzynarodowych targach drupa Xerox zaprezentował oprogramowanie Freedom to Print, które eliminuje niedogodności związane z pracą przy wykorzystaniu urządzeń różnych producentów.

Większość firm oferujących usługi druku korzysta z rozwiązań więcej niż jednego dostawcy. Urządzenia różnych marek wymagają osobnej kolejki zleceń i instrukcji druku, co komplikuje i wydłuża procesy realizacji zamówień i może powodować przestoje w pracy. Nowe oprogramowanie Xerox Freedom to Print eliminuje te niedogodności i pozwala użytkownikom na wydajną i efektywną realizację zleceń przy wykorzystaniu drukarek pochodzących od różnych producentów. Program tworzy wspólną kolejkę zadań, aby umożliwić wysyłanie zleceń do kilku urządzeń, tym samym pozwalając użytkownikom na maksymalizację efektywności całej floty.

Freedom to Print umożliwia także:

  • Redukcję kosztów – poprzez wybór odpowiedniej prasy na podstawie szacowanego kosztu realizacji zlecenia.
  • Lepsze wykorzystanie zasobów – dzięki możliwości realizacji zleceń za pomocą różnych systemów można w pełni wykorzystać posiadane zasoby, usprawnić i zintegrować procesy pracy oraz skrócić czas realizacji zadań.
  • Jednorazowe ustawianie parametrów druku – automatyzacja gwarantuje, że wszystkie etapy produkcji łącznie z wykończeniem wystarczy ustawić tylko raz. Nie ma potrzeby ponownego formatowania, angażowania dodatkowych operatorów czy szkolenia ich, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze.

Dostępność i ceny
Rozwiązanie będzie dostępne na całym świecie w trzecim kwartale tego roku.

Informacje o Xerox
Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

Więcej informacji do zdobycia na stronach:
http://www.xerox.com, http://news.xerox.com, http://www.realbusiness.com Informacje z zakresu relacji inwestorskich są dostępne na stronie: http://www.xerox.com/investor.

XXX

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Żarkowska, Xerox Polska Sp. z o.o., +48 22 878 78 04, GSM +48 608 61 64 61, Aleksandra.Zarkowska@xerox.com

Uwaga:
Aby subskrybować kanały RSS firmy Xerox, wejdź na stronę http://news.xerox.com/pr/xerox/rss.aspx. Aby dodać swój komentarz lub sugestię, dowiedzieć się więcej o branży i ostatnich wydarzeniach, wejdź na stronę: http://twitter.com/xeroxcorp, http://realbusinessatxerox.blogs.xerox.com, http://www.facebook.com/XeroxCorp, http://www.youtube.com/XeroxCorp i http://www.twitter.com/xeroxoffice.

XEROX®, XEROX and Design®, iGen4® CiPress™ i FreeFlow® to znaki towarowe należące do Xerox Corporation w USA i/lub innych krajach.

Ceny, wyposażenie, specyfikacje, osiągi, wygląd oraz dostępność produktów i usług Xerox mogą ulec zmianie.