XMPIE NA DRUPA 2012: PRZEŁOMOWE ROZWIĄZANIA Z OBSZARU ZARZĄDZANIA KOMUNIKACJĄ

XMPie zaprezentuje nowe narzędzia, które pomogą dostawcom usług i specjalistom ds. marketingu w przygotowaniu skutecznych kampanii promocyjnych

WARSZAWA, 23 kwietnia, 2012. Na tegorocznych targach drupa 2012 w Dusseldorfie, XMPie® – firma należąca do Xerox Corp. – zaprezentuje swoje najnowsze oprogramowanie, które umożliwia usługodawcom i specjalistom ds. zarządzania marką skuteczne dotarcie do klientów, przy użyciu narzędzi z obszaru personalizowanej komunikacji wielokanałowej.

Na obszarze przylegającym do przestrzeni wystawienniczej Xeroxa w hali 08b centrum Messe Düsseldorf , XMPie® pokaże innowacyjne rozwiązania z zakresu zarządzania personalizowaną komunikacją wielokanałową (Individualized Communications Management – ICM), video, Web-to-print, marketingu on demand, druku zmiennych danych, spersonalizowanych mediów cyfrowych oraz narzędzia do prowadzenia zintegrowanych kampanii 1:1.

„Nawet w obecnym, dynamicznie zmieniającym się cyfrowym świecie, w którym mamy do czynienia z eksplozją informacji, jest możliwe i wskazane, aby indywidualnie docierać do każdego klienta i tworzyć z nim długofalowe relacje w oparciu o odpowiednio dobraną komunikację wielokanałową” – wyjaśnia Judy Berlin, worldwide marketing manager, XMPie, A Xerox Company. „Podczas tegorocznych targów drupa będziemy chcieli podzielić się swoją wizją nowoczesnej komunikacji. Cieszymy się na możliwość pokazania osobom zwiedzającym, w jaki sposób stawić czoła dzisiejszym marketingowym wyzwaniom dzięki rozwiązaniom opracowanym przez XMPie” – dodaje.

Eksperci XMPie będą przeprowadzać demonstracje na żywo wielu produktów, począwszy od linii uDirect® Print do drukowania zmiennych danych po rodzinę PersonalEffect® – serwerowych rozwiązań do spersonalizowanego druku, mediów cyfrowych i zintegrowanej komunikacji przy użyciu zróżnicowanych nośników przekazu (cross media). Korzystający z innowacyjnych rozwiązań klienci i partnerzy XMPie będą na miejscu, aby podzielić się z gośćmi stoiska swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami.

Inne nowe rozwiązania, które zostaną zaprezentowane na targach drupa 2012:

  • uStore® 6.0 dla rozwiązań Web-to-print i marketingowych portali, wyposażone teraz w nowe możliwości zarządzania dokumentami przesłanymi przez odwiedzających klientów, gwarantujące lepszą kontrolę nad marką, raportowaniem etc.;
  • Rewolucyjne rozwiązania z obszaru ICM dla planowania, budowania, monitorowania i mierzenia skuteczności wielokanałowej kampanii marketingowej;
  • uDirect Video – rozwiązanie dla personalizacji video, oparte na on Adobe® After Effects®.

Część przestrzeni wystawienniczej przeznaczona będzie na XMPie 1:1 Cinema Theatre. To strefa, w której zwiedzający zobaczą intrygującą, dynamiczną prezentację video, przedstawiającą rozwiązania i przygotowującą na główną wystawę. Widzowie dowiedzą się bezpośrednio, w jaki sposób rozwiązania XMPie pomogą im osiągnąć wyższy poziom skuteczności w obszarze budowy relacji biznesowych, integralności prowadzonych działań oraz optymalizacji kosztów.

Xerox i XMPie na targach drupa 2012
Więcej informacji i materiałów dotyczących obecności Xeroxa na targach drupa 2012 można zdobyć na dedykowanej stronie (www.xerox.com/drupa), blogu Jeffreya Jeffersona, prezesa Xerox Global Graphic Communication (http://xrx.sm/CEv) oraz na Twitterze (#xeroxdrupa and #drupa oraz @XMPie) Targi drupa 2012 odbywają się w dniach 3 – 16 maja w Dusseldorfie.

###

Kontakt dla mediów
Aleksandra Żarkowska, Xerox Polska Sp. z o.o., +48 22 878 78 04, GSM +48 608 61 64 61, Aleksandra.Zarkowska@xerox.com

Informacje o XMPie
XMPie®, firma należąca do Xerox Company, jest światowym liderem w dostarczaniu oprogramowania dla zarządzania komunikacją personalizowaną (ICM). XMPie w unikalny sposób pomaga wykorzystać wiedzę o preferencjach klienta i efektywnie zarządzać wielokanałową marketingową kampanią 1:1 oraz uzyskiwać większy zwrot z inwestycji. Oprogramowanie XMPie korzysta z platformy Adobe® i jest dostępne w trzech kompatybilnych liniach produktowych: uDirect® Print – rozwiązań do druku zmiennych danych, PersonalEffect® do komunikacji cross media oraz XMPie Hosted Services dla subskrybowanych rozwiązań typu Software as a Service (SaaS). Dostępne są także dodatkowe moduły dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, łącznie z nagradzanym produktem uImage® do personalizacji grafiki i obrazu; uStore® do spersonalizowanych rozwiązań typu Web-to-print i marketingowych portali; uChart® do dynamicznych wykresów i grafów; XMPie e-Mail Service™ do dostarczania i śledzenia indywidualnej poczty; PersonalEffect Analytics do raportowania i analizowania wyników kampanii; uDirect Video do kinowej jakości personalizacji materiałów video oraz XMPie Mapping Service™ dla spersonalizowanych map ulic i miast. Główna siedziba XMPie znajduje się Nowym Yorku, centrum badawczo – rozwojowe (R&D) w Izraelu, a jednostki wspierające procesy sprzedaży i obsługi – w Stanach Zjednoczonych, Europie i rejonie Azji – Pacyfiku. Więcej informacji do zdobycia na stronie: www.xmpie.com.

Uwaga: Aby dodać swój komentarz lub sugestię, dowiedzieć się więcej o branży i ostatnich wydarzeniach, wejdź na stronę: www.facebook.com/xmpie, www.twitter.com/xmpie, blog.xmpie.com lub www.youtube.com/xmpie.

© 2012 XMPie®, A Xerox Company. Wszelkie prawa zastrzeżone. XMPie, logo XMPIE, ADOR, PersonalEffect, uImage, XLIM, XMPie e-Mail Service oraz hasło “one to one in one” to znaki towarowe lub zarejestrowane znaki towarowe XMPie, których użycie bez zgody firmy jest zabronione. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością wymienionych firm.