Xerox zaprezentuje swoje rozwiązania na międzynarodowych targach drupa 2012

Warszawa, 14 marca 2012. Już za 49 dni rozpoczną się w Dusseldorfie Międzynarodowe Targi Poligraficzne (Targi Druku i Mediów) drupa 2012 – największe na świecie wydarzenie w branży poligraficznej. Xerox zaprezentuje m.in. zaawansowane systemy produkcyjne: Xerox 800/Xerox1000, CiPress™ 500 Production Inkjet System oraz szereg rozwiązań usprawniających pracę i wspierających rozwój biznesu. Aktywności Xeroxa będą koncentrować się wokół tematów związanych z profesjonalnym drukiem cyfrowym – usługami i technologiami zwiększającymi efektywność.

„Celem tegorocznych targów drupa będzie zaprezentowanie dostawcom druku cyfrowego narzędzi oraz najnowszych technologii, których wdrożenie pozwoli na zwiększenie efektywności prowadzonych działań. Xerox na bieżąco analizuje rynek i rozszerza swoją ofertę rozwiązań z obszaru doradztwa biznesowego, sprzętu oraz oprogramowania, wspierających rozwój biznesu naszych klientów”, podsumowuje Stanisław Pieczara, PSG Marketing Manager .

Planowane wydarzenia na stoisku Xerox to m.in.

  • Spotkanie z Ursulą Burns, prezes globalnego Xeroxa, która aby podkreślić szczególną rolę przywództwa we współczesnym biznesie, weźmie udział w inauguracyjnej konferencji prasowej (3 maja).
  • Prezentacje portfolio systemów do druku cyfrowego, począwszy od cyfrowych systemów drukujących Xerox Colour 550/560 Printer, po najnowszy system Xerox CiPress™ 500 Production Inkjet System.
  • Stacje Application Conversation, na których uczestnicy będą mogli poznać najnowsze sposoby sprzedaży usług i sposoby produkcji materiałów promocyjnych: folderów, broszur, produktów foto czy druków transakcyjnych – również w połączonym modelu druku offsetowego i cyfrowego.
  • Możliwość zapoznania się z systemami XMPie®, A Xerox Company, służącymi m.in. do tworzenia i zarządzania zintegrowanymi kampaniami 1:1, a także wzięcia udziału w pokazach możliwości oprogramowania oraz spotkaniach z konsultantami XMPie, partnerami i klientami, którzy takie rozwiązania stosują w codziennej pracy.
  • Dostęp do case studies i doświadczeń klientów Xerox, którzy opowiedzą o korzyściach dla biznesu płynących z wdrożenia poszczególnych rozwiązań z obszaru druku cyfrowego.
  • Warsztaty social media – możliwość wykorzystania mediów społecznościowych takich jak Twitter, Facebook czy Linkedin do promocji swoich produktów i usług.
  • Specjalne występy legendarnej kanadyjskiej grupy Cirque du Soleil® (sponsorowanej przez Xerox) – artystów łączących sztukę cyrkową z nowoczesną muzyką oraz efektami świetlnymi i specjalnymi.

Stoisko Xerox będzie zlokalizowane w hali 8b w centrum wystawienniczym Messe Dusseldorf nad Renem. W trakcie trwania targów zaplanowano również kongres z udziałem kilkuset wiodących partnerów firmy z całego świata – Xerox Premier Partners Global Network Congress. To ciekawa możliwość budowania sieci kontaktów biznesowych oraz spotkania się z ekspertami w branży i wymiany doświadczeń.

Więcej informacji i materiałów dotyczących obecności Xeroxa na targach drupa 2012 można zdobyć na dedykowanej stronie (www.xerox.com/drupa), blogu Jeffreya Jeffersona, prezesa Xerox Global Graphic Communication (http://xrx.sm/CEv) oraz na Twitterze (#xeroxdrupa and #drupa).

Informacje o Xerox
Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

Więcej informacji do zdobycia na stronach:
http://www.xerox.com, http://news.xerox.com, http://www.realbusiness.com lub http://www.acs-inc.com. Informacje z zakresu relacji inwestorskich są dostępne na stronie: http://www.xerox.com/investor.

XXX-

Kontakt dla mediów

Aleksandra Żarkowska, Xerox Polska Sp. z o.o., +48 22 878 78 04, GSM +48 608 61 64 61, Aleksandra.Zarkowska@xerox.com